Kariéra v AMI Digital

Jestli nám něco v AMI Digital nechybí, tak je to práce. Rádi bychom se o ní podělili, a proto hledáme do našeho týmu nové lidi na několik zajímavých pozic. Ideální kandidát:

  • je sám aktivní na několika sociálních sítích
  • umí slušně anglicky
  • tuší, co je CTR, CPC, CPM Business Manager nebo Facebook Pixel.
  • má zkušenost s tvorbou a správou online kampaní na sociálních sítích
  • případně studuje relevantní obor (marketing, informatika apod.) nebo už má VŠ vzdělání
  • nebojí se.

Pokud pro tebe platí některý z uvedených bodů, podívej
se na volné pozice:

Hledáme kreativní a energickou digitální produkční/produkčního. Budeš mít na starosti aktivity spojené s tvorbou výstupů především pro sociální média, ale i pro weby a onlinové kampaně. Mezi tvoje hlavní úkoly bude patřit vytváření produkčních plánů a scénářů, kontrola nákladů, účast na focení a natáčení a zajištění toho, aby veškerý kreativní obsah splňoval příslušné požadavky.

Je to zajímavá, důležitá a pestrá práce, občas ale hodně náročná. Ideální kandidát by měl být systematický a zodpovědný, s výbornými komunikačními schopnostmi.  Potřebná je i schopnost koordinace klientů, kreativního agenturního týmu a dodavatelů.

Co budeš dělat:

  • Organizace produkce a postprodukce digitálních médií (video, fotografie, animace nebo online reklamy, účast na natáčení a focení)
  • Koordinace týmu kreativců, designérů a stratégů tak, aby byl konečný výsledek v souladu s komunikační strategií a s požadavky klienta
  • Tvorba konceptů a produkčních plánů
  • Včasná identifikace jakýchkoliv problémů při produkci a jejich řešení
  • Příprava odhadu nákladů a sledování rozpočtů

Co od kandidáta očekáváme:

  • Je to člověk, který nehledá překážky, ale řešení
  • Minimálně 2 roky praxe na podobné pozici
  • Dobrá znalost sociálních sítí a onlinové komunikace
  • Cit pro detaily a schopnost dobře pracovat pod tlakem
  • Výborné komunikační dovednosti
  • Schopnost koordinovat více projektů současně
  • Znalost programů na úpravu kreativy

V případě zájmu nám napiš na vladan@amidigital.cz

V AMI Digital děláme online marketing pro zajímavé klienty z nejrůznějších oborů nejen v České republice, ale i v okolních zemích. Aktuálně hledáme do našeho týmu Senior Managera pro sociální média. Ten je hlavním kontaktem mezi námi a klientem. Má výbornou znalost digitální komunikace a je schopný samostatně připravovat komunikační strategie. Vede také menší tým.

Co u nás budeš dělat?

  • připravovat a realizovat kampaně na sociálních sítích
  • poskytovat klientům konzultace v oblasti sociálních medií
  • spravovat klientské profily na sociálních sítích
  • komunikovat s klientem, prezentovat vlastní nápady, koncepty a strategie
  • spolupracovat na přípravě kreativy a návrhů kampaní pro internet a sociální sítě
  • koordinovat dodavatele a vývojáře

Co získáš?

  • práci na zajímavých lokálních i zahraničních projektech
  • atraktivní práci v inspirativním týmu dynamické digitální agentury
  • možnost růst a rozvíjet se
  • flexibilní pracovní dobu včetně práce na home office
  • finanční ohodnocení včetně bonusové složky
  • Multisport kartu a dovolenou navíc
  • pracoviště v centru Prahy (hned vedle Staroměstského náměstí)
  • neformální atmosféru v týmu lidí, které baví to, co dělají

Co bys měl/a umět nebo mít za sebou?

  • předchozí zkušenost v oblasti digitální komunikace, ideálně na straně agentury, minimálně 2 roky
  • výbornou znalost práce se sociálními sítěmi (nad rámec základních uživatelských funkcí)
  • dovednost psát české texty a znalost českého pravopisu

Jaké vlastnosti očekáváme?

  • samostatnost, logické uvažování
  • komunikativnost, otevřenost
  • organizační schopnosti, zodpovědnost
  • schopnost zvládat stres, asertivitu
  • nadšení a zájem o on-line komunikaci

Máš dojem, že jsme pro tebe ti praví? Ozvi se nám na vladan@amidigital.cz, budeme se těšit

Požadavky na pozici:

  • dobré komunikační schopnosti
  • dobrá znalost angličtiny
  • zkušenost s obdobnou agenturní pozicí výhodou
  • zodpovědnost, strukturovaný přístup
  • přehled o aktuálních trendech v online marketingu

Pracovní náplň:

  • Podpora Account Managera
  • Komunikace s vybranými klienty
  • Každodenní koordinace klientských aktivit s jinými členy týmu AMI Digital
  • Administrativní podpora projektů
  • Příprava podkladů pro reporting

Máš dojem, že jsme pro tebe ti praví? Ozvi se nám na info@amidigital.cz, budeme se těšit!

Když to klapne, budeš nám pomáhat:

  • spravovat sociální sítě pro velké i malé klienty z různých oborů
  • navrhovat a koordinovat komunikační kampaně, poskytovat konzultace našim zákazníkům a partnerským agenturám
  • vyhodnocovat kampaně, zpracovávat reporty
  • připravovat nabídky novým klientům.

Za to budeš mít:

  • slušné peníze za zajímavou práci v hodně neformálním a flexibilním prostředí
  • zkušenost s projekty pro velké nadnárodní firmy i menší organizace
  • zábavu při práci i zábavnou práci, kde jsou vidět výsledky
  • zázemí největší komunikační skupiny AMI Communications Group, kam AMI Digital patří
  • přátelský malý tým, který sedí na Praze 1
  • vlastní stůl a židli.

V případě zájmu nám napiš na info@amidigital.cz